Vanspor AS Başkanı Erol Temel: Yeni teknik direktörümüzle prensipte anlaştık

Vanspor AS Başkanı Erol Temel: Yeni teknik direktörümüzle prensipte anlaştık
16 Kasım 2023

Vanspor teknik direktörü Mustafa Sarıgül’ün istifasından sonra yeni teknik direktör arayışı devam ederken, Van TV’ye konuk olan Vanspor AS Başkanı Erol Temel de yeni teknik adamla anlaştıklarını söyledi.

 

TFF 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden Vanspor, Yeni Mersin İdmanyurdu mağlubiyeti ve Karacabey Belediyespor beraberliğinin ardından teknik direktör Mustafa Sarıgül'le yollarını ayırmıştı. Vanspor’da yeni yol haritası merak edilirken, Vanspor AS Başkanı Erol Temel’de karıldığı TV programında konuyla ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu.

“ALLAH NASİP EDERSE GÖREVİNİN BAŞINA GEÇECEKTİR”

Bir haftadır gündemin Vanspor olduğunu belirten Başkan Erol Temel, “Biz Mustafa Sarıgül ile devam etmek istiyorduk ama hoca kendi isteğiyle ayrıldı. Yönetim ve takımda herhangi bir sorunumuz yok. Yüksek bütçeli takımlarla mücadele etmemize rağmen yine zirveyi zorlamaya devam ediyoruz. Bu camiada nice yönetimeler ve teknik adamlar geldi geçti. Yeni teknik direktörümüzle de prensipte anlaştık. Cumartesi günü Vanspor maçını izleyecek ve Allah nasip ederse görevinin başına geçecektir.”

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER

DİĞER HABERLER

Copyright © 2017 İlaç Radyo Her Hakkı Saklıdır İlaç Radyo Bir Altınradyo ve Tv Yayıncılık A.Ş. Kuruluşudur