İnşaat sektörünün lider markası AKKA GROUP, akaryakıt sektöründe!

İnşaat sektörünün lider markası AKKA GROUP, akaryakıt sektöründe!
12 Ekim 2021

Van’ın önde gelen şirketlerinden AKKA Grup, inşaat sektöründeki liderliğinden sonra akaryakıt sektöründe de ilerliyor.

 

ŞEHRİVAN HABER / ŞABAN BEYAZSAÇ:

AKKA Grup bünyesinde açılışı yapılan AKKA Akaryakıt İstasyonu, hizmet vermeye başladı. Edremit İlçesinde açılışı yapılan akaryakıt istasyonunun açılışına, Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, meslek oda başkanları, Vanlı İş insanları ile çok sayıda davetli katıldı. Açılış programında konuşan AKKA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kaval, akaryakıt istasyonunun kurulmasında emek sarf eden herkese teşekkürlerini iletti.

“YATIRIMIN EDREMİT’TE OLMASINA SEVİNÇLİYİZ”

Akaryakıt istasyonunun açılışına katılan Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, Edremit’e yapılan yatırımlarından dolayı sevinçli olduklarını dile getirerek, “Bugün çifte sevinci yaşıyoruz. Birincisi yatırımın Edremit’te olmasına sevinçliyiz. İkincisi de Ahmet Bey’in de bahsettiği gibi 1999’dan bu yana gelen bir kardeşliğimiz, dostluğumuz var ve kendisi 1999’dan bu yana insanlara ekmek veriyor, iş kapısı açıyor. Bu güzel tesisin meydana gelmesinde emeği geçen AKKA Grup yetkililerine, çalışanlarına mimarlarına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“AKKA GRUP OLARAK DEVAM ETMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ”

İnşaat sektörü ile başlayan ticari hayatının akaryakıt sektörü ile devam ettiğini dile getiren Kaval, “AKKA İnşaat olarak, inşaat sektöründe başladığım ticari hayatıma akaryakıt sektörünü de ekleyerek AKKA Grup olarak devam etmenin gururunu yaşıyoruz. Petrolün kurulmasında büyük emek sarf eden oğlum Yunus, petrolün projesinde büyük emek veren ve titizlikle tasarlayan mimarlarımıza, mühendislerimize ve tüm çalışma arkadaşlarımıza huzurunuzda tekrar teşekkür etmek istiyorum.” dedi.

​​​​​​​

 
 

“AKARYAKIT SEKTÖRÜNDE DE EN KALİTELİ HİZMETİ VERECEĞİZ”

Kentin ekonomik refahını yükseltmeyi temel amaç edindiklerini dile getiren Kaval, “Bildiğiniz üzere 1999 yılından bu yana inşaat sektörü ve yan dallarında halkımıza hizmet vermekteyiz. Şehrimizin gelişimine katkı sağlamak amacıyla başlattığımız projelerimizi geliştirmek ve yenilikçi anlayışla değiştirmek ilk günden bu yana temel amaçlarımızdan biri olmuştur. Aynı vizyon ile akaryakıt sektöründe faaliyetlerimize başlayarak gerek akaryakıt sektörü alanında en kaliteli hizmeti vererek gerekse de istihdam oluşturarak şehrimizin ekonomik refahının yükseltilmesi temel amacımız ve temelimizdir. Bu temelin gerçekleşmesinde bizi yalnız bırakmayacağınızı biliyor, şimdiden hepinize teşekkür ediyoruz.” İfadelerine yer verdi.

 

 

 

DİĞER HABERLER

Copyright © 2017 İlaç Radyo Her Hakkı Saklıdır İlaç Radyo Bir Altınradyo ve Tv Yayıncılık A.Ş. Kuruluşudur