Bakan Soylu: DEAŞ'ın çok önemli bir adamını Suriye'de ele geçirdik

Bakan Soylu: DEAŞ'ın çok önemli bir adamını Suriye'de ele geçirdik
14 Kasım 2019

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sınır içinde de sınır dışında da operasyonların devam ettiğini belirterek, DEAŞ'ın çok önemli bir adamını yakın bir zamanda Suriye'de ele geçirdik dedi.

 Van'da Güvenlik Korucuları Hizmetiçi Eğitimi'nde konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, FETÖ’yle mücadelenin aynı kararlılıkla devam ettiğini söyleyerek, “Kamuoyu rahat olsun, milletimiz rahat olsun. Bu FETÖ meselesinin dibini kazıyana kadar; kim ne söylerse söylesin, vazgeçmeyiz. Vazgeçen namerttir. Ve bir şeyi daha söyleyeyim, bunu da korucularımız huzurunda söyleyeyim. FETÖ’ye önümüzdeki günlerde çok önemli bir operasyonla daha geliyoruz, arkadaşlarımız hazırlıklarını yapıyor. Bu musibetleri, bu ülkenin üzerinde kötü bir emel düşünmeyene kadar kazımaya kararlıyız. Bu mücadeleyi bu milletin evlatları sonuna kadar sürdüreceklerdir” dedi.

 

Soylu, DEAŞ’a yönelik yürütülen operasyonlara da değinerek, “Sınır içinde de sınır dışında da operasyonlarımız devam ediyor. DEAŞ'ın çok önemli bir adamını yakın bir zamanda Suriye'de ele geçirdik. Hala sorgusu arkadaşlarımız tarafından devam ediyor" ifadelerini kullandı.

 

DİĞER HABERLER

Copyright © 2017 İlaç Radyo Her Hakkı Saklıdır İlaç Radyo Bir Altınradyo ve Tv Yayıncılık A.Ş. Kuruluşudur