İpekyolu Gündüzlü BRM’den, Organizatör Özgür Çelik ve Özkan Altınkaynak’a anlamlı hediye

İpekyolu Gündüzlü BRM’den, Organizatör Özgür Çelik ve Özkan Altınkaynak’a anlamlı hediye
14 Ekim 2019

İpekyolu Gündüzlü BRM’den, Organizatör Özgür Çelik ve Özkan Altınkaynak’a anlamlı hediye.

Van Expo Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 2. Van Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Fuarı sona erdi. Van’a büyük bir katkı sunan fuara yüzbinlerce kişi katıldı. Van Valiliği İpekyolu Gündüzlü Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi de stant açtı. Engelli kursiyerlerin yaptığı eserler büyük beğeni topladı. 

 

İpekyolu BRM adına Anatolia Grup Genel Koordinatörü Özgür Çelik ve İlaç Radyo Genel Yayın Yönetmeni Özkan Altınkaynak’a hediye verildi. 

 

“Onlar mutlu olunca biz de mutlu olduk” 

Organizatör Çelik, “Türkiye’nin lezzetlerini buluşturduğumuz böyle bir fuarı Van’da düzenlemekten büyük bir keyif aldığımı söylemek istiyorum. En emektar stantlarımızdan biri olan İpekyolu Gündüzlü BRM’nin yöneticilerini ve engelli kursiyerleri tebrik ediyorum. Gerçekten harika eserler ortaya çıkarmışlar, onların mutluluğunu görmek bizleri de ziyadesiyle mutlu etti.” dedi.  

 

“Gözlerindeki mutluluğa şahit olduk”

Fuar ile Van’da önemli bir başarıya imza attıklarını söyleyen İlaç FM Genel Yayın Yönetmeni Özkan Aktınkaynak, “Öncelikle fuarımıza büyük ilgi gösteren Vanlılara ve Van’da yaşayan herkese çok teşekkür ediyorum. Büyük bir teveccüh gösterildi. Bizlere en anlamlı hediye veren İpekyolu Gündüzlü BRM yöneticilerine de çok teşekkür ediyorum. Engelli çocuklarımızın gözlerindeki mutluluğa şahit olduk ve bu da bize huzur verdi.” şeklinde konuştu.  (Memleketi Van. Com)

DİĞER HABERLER

Copyright © 2017 İlaç Radyo Her Hakkı Saklıdır İlaç Radyo Bir Altınradyo ve Tv Yayıncılık A.Ş. Kuruluşudur