Eşbaşkan Özgökçe: çalışmalarımız gece gündüz sürüyor

Eşbaşkan Özgökçe: çalışmalarımız gece gündüz sürüyor
16 Ağustos 2019

Büyükşehir Belediyesi'ni hedef gösteren kimi çevrelerin gerçeğe aykırı ve art niyetle yaptığı paylaşımlara dair açıklama yapan Belediye Eşbaşkanı Bedia Özgökçe, Çalışmalarımız gece gündüz demeden devam etmektedir

Bedia Özgökçe, "Çalışmalarımız gece gündüz demeden devam etmektedir. Kurumumuzu ve şahsımızı karalayan bu gibi hesaplara itibar etmeden ancak hizmetin aksamasına yönelik en ufak şüphe içeren her türlü şikayeti de yerinde kontrol ederek, denetimlerimizi sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

 

Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Bedia Özgökçe Ertan, belediyeyi hedef gösteren kimi çevrelerin gerçeğe aykırı ve art niyetle yaptığı paylaşımlara dair açıklama yaptı. Sosyal medya hesabı üzerinde açıklama yapan Eşbaşkan Özgökçe, Kurban Bayramı süresince çevre ve zabıta ekiplerinin beraber ve mevcut imkanları maksimum düzeyde kullanarak, Vanhalkının bayramı rahat ve temiz bir ortamda geçirmesi için çabaladığını ve bu çababayı heyecanla sürdürmeye devam ettiğine vurgu yaptı. Eşbaşkan Özgökçe, "Kentin temizlik işleri özellikle aksatılmamış durumdadır. Çalışmalarımız gece gündüz demeden devam etmektedir. Hal böyle iken özellikle belediyemizi hedef gösteren kimi çevrelerin gerçeğe aykırı ve kötü niyet barındıran paylaşımlarını da takip ediyoruz. Sosyal medya platformlarında sahte hesaplarla yapılan paylaşımları da takip ederek ve yazılanın nihayetinde bir şikayet olduğu gerçeğinden hareketle bahsedilen yerlerin kontrolü ve denetimleri aksatılmadan gerçekleştirilmektedir" dedi.

 

 

'BU TÜR HESAPLARA İTİBAR EDİLMEMELİ'

Van halkına hizmet etmek, Van’ı hak ettiği en değerli ve en güzel yere taşımak için seçildiklerini bir kez daha belirten Eşbaşkan Özgökçe, bu tür hesaplara itibar edilmemesi gerektiğine dikkat çekti. Eşbaşkan Özgökçe şöyle devam etti: "Van Büyükşehir Belediyesi olarak kurumumuzu ve şahsımızı karalayan bu gibi hesaplara itibar etmeden ancak hizmetin aksamasına yönelik en ufak şüphe içeren her türlü şikayeti de yerinde kontrol ederek denetimlerimizi sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

 

Bu vesileyle bir kez daha değerli Van halkının Kurban Bayramı'nı kutluyorum."

 

DİĞER HABERLER

Copyright © 2017 İlaç Radyo Her Hakkı Saklıdır İlaç Radyo Bir Altınradyo ve Tv Yayıncılık A.Ş. Kuruluşudur