Van'daki Rus Pazarı yenilenip modern görünüme kavuşturulacak! Vali Balcı Müjdeyi duyurdu

Van'daki Rus Pazarı yenilenip modern görünüme kavuşturulacak! Vali Balcı Müjdeyi duyurdu
04 Ağustos 2022

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ozan Balcı, Hastane Caddesi’nde bulunan Rus Pazarını ziyaret ederek esnafla bir araya gelerek esnafa müjdeli haberi verdi. Pazarın modern bir görünüme kavuşturulması için çalışmalara başlanacağını ifade eden Vali Ozan Balcı, "Kooperatifimizle el ele vererek eksikleri tamamlayıp halkımızın rahatlıkla alışveriş yapacağı bir pazara dönüştüreceğiz.” Dedi.

 
 
 
"RUS PAZARI YENİLENMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLAYACAK"

Esnaf ve vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılaşan Vali Ozan Balcı, esnafı tek tek gezerek hal hatır sordu. Esnafın talebini yerinde dinleyen Vali Ozan Balcı, Rus Pazarının kentte her kesimden insanın uğradığı bir alış veriş yeri olduğunu söyledi. Pazarın modern bir görünüme kavuşturulması için çalışmalara başlanacağını ifade eden Vali Ozan Balcı, “ Esnafımızın kaliteli bir hizmet verebilmesi için onlara destek olacağız.

Burası hem Van’dan hem de il dışından gelenlerin sıkça uğradığı bir yer. Buranın iyileştirmesi için planlama çalışmalarına başlayacağız. Kooperatifimizle el ele vererek eksikleri tamamlayıp halkımızın rahatlıkla alışveriş yapacağı bir pazara dönüştüreceğiz.”  Pazar  esnafına hayırlı ve bereketli kazançlar dileyen Vali Ozan Balcı’ya esnaf ziyaretinde kooperatif başkanı Kemal Kaya eşlik etti.

 

 

ŞEHRİVAN GAZETESİ

 

DİĞER HABERLER

Copyright © 2017 İlaç Radyo Her Hakkı Saklıdır İlaç Radyo Bir Altınradyo ve Tv Yayıncılık A.Ş. Kuruluşudur